Yeşilçam Ödülleri

ÜNLÜ MODACILARIN TASARIMLARI KIRMIZI HALIYA DAMGASINI VURACAK

TÜRSAK Vakfı ve Beyoğlu Belediyesi'nin işbirliğiyle TURKCELL'in Ana Sponsorluğu'nda, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Yeşilçam Ödül Töreni'nde adaylar ve birçok davetli ünlü modacılar tarafından giydirilecek.

Cengiz Abazoğlu, Arzu Kaprol, Canan Çullu, Hakan Akkaya, Elif Cılızoğlu, Gamze Saraçoğlu, Tuana Büyükçınar'ın da aralarında bulunduğu modacılar Yeşilçam Ödül Töreni için özel tasarımlar hazırlıyor.

Yeşilçam Ödül Töreni'nde filmlerin ve oyuncuların yanı sıra tasarımcılar da yarışıyor

Türkiye'nin Sinema Ödülleri olarak ön plana çıkan Yeşilçam Ödülleri'ne katılacak sanatçılar için ünlü modacıların hazırladıkları tasarımlar geceye damgasını vuracak. Türkiye'nin en geniş katılımlı jürisi tarafından belirlenen Yeşilçam Ödül Töreni'nde sinemacılar kadar modacılar arasında da bir yarış yaşanacak.

Yurtiçi ve yurtdışında tasarımlarıyla dikkat çeken ünlü modacıların, Yeşilçam Ödülleri'nde adaylar için özel olarak tasarlayacağı kıyafetler ödül törenini renklendirecek.

Bu yıl 4'üncüsü gerçekleştirilecek olan Yeşilçam Ödül töreninde "En İyi Kadın Oyuncu" kategorisinde yarışacak olan Demet Evgar - Cengiz Abazoğlu, Esme Madra- Arzu Kaprol, Sevinç Erbulak- Özlem Kaya, Türkü Turan ise Canan  Çullu  tarafından hazırlanan özel kıyafetleriyle törene katılacak. "En İyi Erkek Oyuncu" dalında yarışan Güven Kıraç ve Sermet Yeşil'i giydirecek olan Hakan Akkaya aynı zamanda ''En İyi Yardımcı Kadın'' dalında yarışan Özge Özpirinççi ve " En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" dalında yarışacak olan Okan Yalabık'ın kıyafetlerini de tasarlayacak.  Yine En iyi Yardımcı Erkek Oyuncu Adayı olan Zafer Algöz ise Damat Tween'in kendisi için hazırlayacağı özel tasarım kıyafetle törende hazır bulunacak. Ayrıca Kültür Bakanlığı Kültür Sanat Hizmet Ödülü alan Nebahat Çehre'nin kıyafeti ise Elif Cığızlıoğlu imzasını taşıyor.

Bu isimlerin yanı sıra her yıl olduğu gibi bu yıl da birçok ünlünün katılımıyla renklenecek olan törene; Nehir Erdoğan- Cengiz Abazoğlu'nun, Hatice Aslan ve Selma Ergeç - Gamze Saraçoğlu'nun, Engin Altan Düzyatan Hakan Akkaya, Sinem Kobal ise Tuana Büyükçınar'ın tasarladığı özel kıyafetleriyle törene katılacak. Geceyi Halit Ergenç ile birlikte sunacak olan Cansu Dere'nin ise ne giyeceği ise merak konusu...

Geçtiğimiz yıl Meltem Cumbul, Demet Evgar, Melisa Sözen , Bergüzar Korel, Cansu Dere, Hatice Aslan, Saadet Işıl Aksoy , Sinem Kobal, Binnur Kaya, Meral Çetinkaya, Nesrin Cevadzade, Şerif Sezer, Özgü Namal, Ezgi Mola giydikleri tasarımlarla eleştirmenlerden tam not almıştı.

YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ