Yeşilçam Ödülleri

HABERLER

HABERLER
 • YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!

  Türkiye'nin en geniş kapsamlı jürisi tarafından belirlenen, Yeşilçam Ödülleri'nde kazananlar belirlendi. Çoğunluk En İyi Film seçildi ve 250.000 TL para ödülünün sahibi oldu. Yine Çoğunluk filmiyle  Seren Yüce  İlk Film Ödülü'ne layık görülerek  50 bin TL para ödülü kazandı.

 • ÜNLÜ MODACILARIN TASARIMLARI KIRMIZI HALIYA DAMGASINI VURACAK

  TÜRSAK Vakfı ve Beyoğlu Belediyesi'nin işbirliğiyle TURKCELL'in Ana Sponsorluğu'nda, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Yeşilçam Ödül Töreni'nde adaylar ve birçok davetli ünlü modacılar tarafından giydirilecek.

 • YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ’Nİ CANSU DERE ve HALİT ERGENÇ AÇIKLIYOR

  28 Mart Pazartesi günü dördüncü kez sahiplerini bulacak olan "Yeşilçam Ödülleri Ödül Töreni"ni Cansu Dere ve Halit Ergenç birlikte sunacak.

 • “YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ”NDEN KÜLTÜR SANAT HİZMET ÖDÜLÜ YEŞİLÇAM’IN 3 DUAYENİNE VERİLİYOR

  TÜRSAK Vakfı ve Beyoğlu Belediyesi işbirliğiyle Turkcell'in ana sponsorluğunda düzenlenen, Türkiye'nin en geniş katılımlı jürisinin belirlediği 'Yeşilçam Ödülleri'nde yarışan 13 kategori ve "Kültür ve Sanat Hizmet Ödülü"ne ek olarak bu yıl ilk kez "Onur Ödülü" veriliyor.

 • 4. YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ FİLM GÖSTERİM PROGRAMI

  Atlas Sineması'nda gerçekleştirilecek 4. Yeşilçam Ödülleri Film Gösterim Programı ayrıntıları...

 • 4. YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ ADAYLARI AÇIKLANDI

  "4. Yeşilçam Ödülleri"nin adayları 16 Şubat Çarşamba gecesi Bergüzar Korel ve Engin Altan Düzyatan’ın sunduğu basın toplantısında açıklandı.

 • YEŞİLÇAM “İLK FİLM” ÖDÜLÜNDE BÜYÜK ÇEKİŞME

  Yeşilçam Ödülleri kapsamında, bu yıl dördüncü kez verilecek “İlk Film Ödülü” kategorisi için, ilk film aday adayları dikkat çekiyor. Yönetmenlerinin ilk filmleri olmalarına rağmen, 2010 yılında sinemaseverlerin büyük ilgisini çekmiş ve başarısıyla ses getirmiş filmlerin yarışacağı bu kategorinin adayları 31 film arasından seçilecek...

 • “YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ”NDE İLK HEYECAN

  1 Ocak - 31 Aralık 2010 tarihleri arasında gösterime giren Türk filmleri için “Yeşilçam Ödülleri” heyecanı her geçen gün artıyor. Finalde 13 kategoride yarışacak 5’er aday, 16 Şubat gecesi Rahmi M. Koç Müzesi’nde düzenlenecek partide duyurulacak.

 • YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ’NDE 2010 YILININ EN İYİLERİ YARIŞMAYA BAŞLIYOR

  TÜRSAK Vakfı tarafından Beyoğlu Belediyesi'nin işbirliğiyle Turkcell’in Ana Sponsorluğunda, gerçekleştirilen ve ülkemizin en geniş katılımlı jürisi tarafından verilen 'Yeşilçam Ödülleri', 28 Mart 2011'de düzenlenecek muhteşem bir törenle dördüncü kez sahiplerini bulacak.

 • 3. YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!

  Türkiye’nin en geniş kapsamlı jürisi tarafından belirlenen, Yeşilçam Ödülleri’nde kazananlar belirlendi. “Nefes: Vatan Sağolsun” En İyi Film seçildi ve 150.000 TL para ödülünün sahibi oldu.

 • 3. YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ ADAYLARI AÇIKLANDI

  “Türk sinemasının Oscarları” olarak nitelenen "Yeşilçam Ödülleri"nin adayları 22 Şubat Pazartesi gecesi Cansu Dere ve Sinan Tuzcu'nun sunduğu basın toplantısında açıklandı.

 • TÜRKİYE’NİN ‘OSCAR’LARI 23 MART 2010’DA SAHİPLERİNİ BULACAK

  TÜRSAK Vakfının Turkcell'in Ana Sponsorluğunda, Beyoğlu Belediyesi'yle birlikte gerçekleştirdiği, ülkemizin, 2500 üyeden oluşan en geniş katılımlı jürisi tarafından değerlendirilen ve Türk sinemasının Oscar Ödülleri olarak kabul edilen 'Yeşilçam Ödülleri'nin üçüncüsü, 23 Mart 2010'da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek muhteşem bir törenle üçüncü kez sahiplerini bulacak.

 • ''YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİN''DE İLK HEYECAN

  “2010 Yeşilçam Ödülleri”nin 11 dalda ilk 5 adayı 22 Şubat gecesi açıklanacak.

 • TÜRKİYE’NİN “OSCAR”LARININ ÖDÜL MİKTARLARI AÇIKLANDI

  1 Ocak - 31 Aralık 2009 tarihleri arasında gösterime girmiş tüm Türk filmlerinin herhangi bir başvuru beklenmeksizin doğal aday kabul edildiği “Yeşilçam Ödülleri”, iki aşamalı bir seçici kurulun değerlendirmesi sonucu 11 dalda veriliyor.

 • TÜRKİYE’NİN ‘OSCAR’LARI YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ GELİŞEN TÜRK SİNEMASININ NABZINI TUTUYOR

  TÜRSAK Vakfının Turkcell’in Ana Sponsorluğunda, Beyoğlu Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirdiği, ülkemizin en geniş katılımlı, 2500 üyeden oluşan büyük jürisi tarafından verilen, Türk sinemasının Oscar Ödülleri olarak kabul edilen ‘Yeşilçam Ödülleri’nin üçüncüsü, 23 Mart 2010’da düzenlenecek muhteşem bir törenle üçüncü kez sahiplerini bulacak.

 • 3. YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ ADAYLARI AÇIKLANDI

  “Türk sinemasının Oscarları” olarak nitelenen Yeşilçam Ödülleri'nin adayları 22 Şubat Pazartesi gecesi Cansu Dere ve Sinan Tuzcu'nun sunduğu basın toplantısında açıklandı...

 • YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ