Yeşilçam Ödülleri

BASIN BÜLTENLERİ

BASIN ODASI
 • “YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ”NDEN KÜLTÜR SANAT HİZMET ÖDÜLÜ YEŞİLÇAM’IN 3 DUAYENİNE VERİLİYOR

  TÜRSAK Vakfı ve Beyoğlu Belediyesi işbirliğiyle Turkcell'in ana sponsorluğunda düzenlenen, Türkiye'nin en geniş katılımlı jürisinin belirlediği ‘Yeşilçam Ödülleri'nde yarışan 13 kategori ve "Kültür ve Sanat Hizmet Ödülü"ne ek olarak bu yıl ilk kez "Onur Ödülü" veriliyor.

 • 4. YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ ADAYLARI AÇIKLANDI

  "4. Yeşilçam Ödülleri"nin adayları 16 Şubat Çarşamba gecesi Bergüzar Korel ve Engin Altan Düzyatan’ın sunduğu basın toplantısında açıklandı.

 • YEŞİLÇAM “İLK FİLM” ÖDÜLÜNDE BÜYÜK ÇEKİŞME

  Yeşilçam Ödülleri kapsamında, bu yıl dördüncü kez verilecek “İlk Film Ödülü” kategorisi için, ilk film aday adayları dikkat çekiyor. Yönetmenlerinin ilk filmleri olmalarına rağmen, 2010 yılında sinemaseverlerin büyük ilgisini çekmiş ve başarısıyla ses getirmiş filmlerin yarışacağı bu kategorinin adayları 31 film arasından seçilecek...

 • “YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ”NDE İLK HEYECAN

  TÜRSAK Vakfı ve Beyoğlu Belediyesi’nin işbirliğiyle ve Turkcell’in Ana Sponsorluğunda düzenlenen “Yeşilçam Ödülleri”nin adayları açıklanıyor. 1 Ocak - 31 Aralık 2010 tarihleri arasında gösterime giren Türk filmleri için “Yeşilçam Ödülleri” heyecanı her geçen gün artıyor. Finalde 13 kategoride yarışacak 5’er aday, 16 Şubat gecesi Rahmi M. Koç Müzesi’nde düzenlenecek partide duyurulacak.

 • YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ’NDE 2010 YILININ EN İYİLERİ YARIŞMAYA BAŞLIYOR

  TÜRSAK Vakfı tarafından Beyoğlu Belediyesi'nin işbirliğiyle Turkcell’in Ana Sponsorluğunda, gerçekleştirilen ve ülkemizin en geniş katılımlı jürisi tarafından verilen 'Yeşilçam Ödülleri', 28 Mart 2011'de düzenlenecek muhteşem bir törenle dördüncü kez sahiplerini bulacak.

 • BASIN ODASI